Ornontowice Ornontowice
Edukacja Zdrowie Bezpieczeństwo Kultura Sport Wydarzenia i imprezy
Gmina Głos Ornontowic Komunikacja Parafia Linki  
Pomoc społeczna
Urząd gminy
Władze gminy
Gospodarka
Śląskie
Tablica ogłoszeń
Partnerstwo
Strona główna

 Przekaż 1 % podatku dla Forum Młodzieży Samorządowej w Gierałtowicach

Wersja do druku drukuj

Forum Młodzieży Samorządowej od dziewięciu lat pełni rolę Lokalnej Organizacji Grantowej przedstawiciela ogólnopolskiego Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. 

Projekt adresowany jest do organizacji społecznych, instytucji, grup nieformalnych ze środowisk wiejskich i małomiasteczkowych.

W ramach programu przyznawane są dotacje w kwocie od 2 000,00 zł do 6 000,00 zł na realizację projektów z dziedziny: edukacji, kultury, pomocy społecznej, turystyki i sportu.

Głównym celem programu jest pozyskanie przez lokalne organizacje społeczne i instytucje kompetencji społecznych tj. m.in. umiejętności pracy w grupie, komunikacji, odpowiedzialności i samodzielności poprzez realizację własnych projektów zgodnych z zainteresowaniami, oczekiwaniami oraz potrzebami społeczności lokalnych.

W tym jubileuszowym 10 roku realizacji programu „Działaj Lokalnie” Forum Młodzieży Samorządowej nawiązało współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi – Młodym” za pośrednictwem której w ramach akcji „Przekaż 1 % podatku” pragniemy pozyskać środki finansowe na dofinansowanie lokalnych programów w środowiskach wiejskich i małomiasteczkowych.

KRS 0000270261 

Fundacja Studencka „Młodzi – Młodym” w cel 1% wpisz:

1% Działaj Lokalnie 2076

 

Wszelkie dodatkowe informacje o projekcie można  znaleźć na stronie www.fmsgieraltowice.pl lub nr tel. 601 933 523.

Załączniki:
Adobe Acrobat Document Wizytówka - akcja 1 % na Działaj Lokalnie_1.pdf

dodano 2013-03-15 12:09:03 przez Aleksandra Szołtysek

  « Powrót